ZAPŁACIMY

Twoje rachunki

Szczegóły promocji

Wybuduj z nami swój wymarzony dom pasywny, a my będziemy płacić Twoje comiesięczne rachunki za ogrzewanie przez 3 kolejne lata od momentu, kiedy w nim zamieszkasz.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na taką ofertę? Jesteśmy pewni naszych projektów i dobrze wykonanej pracy. Każdy dom pasywny, który finalnie oddajemy, jest certyfikowany przez niezależną instytucję KAPE (Krajową Agencję Poszanowania Energii). KAPE wykonuje dokładne obliczenia. Na tej podstawie wiemy jakie jest zapotrzebowanie na energię do ogrzania konkretnego domu. Dzięki temu wiemy również, jakie rachunki za ogrzewanie będziemy płacić w przyszłości. Dodatkowo budynek na etapie budowy przechodzi egzamin w postaci testu szczelności. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dom został wykonany z należytą dokładnością. Jesteśmy pewni standardu, który proponujemy, dlatego oferujemy Ci ofertę: „3 LATA BEZ RACHUNKÓW”.

Przyjdź do naszego biura w Stawigudzie k. Olsztyna, aby poznać szczegóły i zapoznać się z proponowanymi przez nas rozwiązaniami na przykładzie pokazowego domu pasywnego. Zapraszamy! :)

Regulamin:
Regulamin promocji dostępny w naszym biurze w Stawigudzie.