Jak wyglądają etapy współpracy
z Brawo Domy Pasywne?

Inwestorom, którzy chcą podjąć z nami współpracę, oferujemy pomoc już od momentu dotyczącego wyboru działki. W związku z tym, że chcielibyśmy, żeby Twój dom był co najmniej energooszczędny, wybór dobrej działki jest kluczowy. Pamiętaj, że nie chodzi tutaj tylko o dojazd i bliskość punktów infrastruktury społecznej, musisz pamiętać o odpowiednim ukształtowaniu i ukierunkowaniu względem stron świata. Jeśli masz wątpliwości – zapraszamy do nas na konsultację.

Etapy, z którymi zetkniesz się podczas naszej współpracy

1.

Wybór działki

2.

Zebranie dokumentacji potrzebnej do przystąpienia do prac projektowych

tj. mapa do celów projektowych, badania geologiczne gruntu, wypis i wyrys z planu miejscowego, warunki techniczne
przyłączenia do sieci.

3.

Przygotowanie koncepcji Twojego domu

4.

Przygotowanie projektu architektoniczno-konstrukcyjnego

5.

Przygotowanie projektu instalacyjnego z przyłączami

6.

Obliczenia energetyczne

szczegółowo sprawdzamy ile energii na ogrzanie będzie zużywał Twój dom.

7.

Przygotowanie pełnego kosztorysu realizacji

8.

Przekazanie pełnych projektów budowlanych do wydania pozwolenia na budowę

w 4 egzemplarzach

9.

Realizacja inwestycji

 

Aby potwierdzić, że koszty ogrzania Twojego domu będą niskie, możemy dodatkowo wykonać test szczelności budynku.

Zasady współpracy z Brawo Domy Pasywne

Podejmując się współpracy z Inwestorem przy realizacji jego domu, kierujemy się wcześniej ustalonymi zasadami, które pozwalają nam na uporządkowaną i solidną pracę. Ma to odniesienie nie tylko bezpośrednio do placu budowy, ale sprawdza się również przy wszelkiego rodzaju zadaniach projektowych.
Jakie to zasady?

1.

Szczegółowo omówimy z Tobą projekt Twojego domu

Możesz skorzystać zarówno z jednego z naszych gotowych projektów, jak i zaproponować własną koncepcję – uwzględnimy Twoje potrzeby proponując odpowiednie rozwiązania. Budownictwo energooszczędne wiąże się z wytycznymi, które muszą zostać spełnione, aby otrzymać wspomniany wcześniej standard energooszczędny lub pasywny.

2.

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji

Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksowym zakresem działań jeśli chodzi o budowę domu. Dzięki temu otrzymasz gwarancję jednej firmy na całą realizację, a w razie jakichkolwiek problemów – kontaktujesz się tylko z jedną wyznaczoną osobą. Tym sposobem zaoszczędzisz swój cenny czas, który będziesz mógł poświęcić rodzinie.

3.

Gwarancja

Nasze realizacje objęte są 30-letnią gwarancją na konstrukcję. W razie potrzeby lub pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

4.

Czas realizacji

Od momentu rozpoczęcia działań na placu budowy, potrzebujemy około 3-4 miesiące na urzeczywistnienie Twojego marzenia (zależnie od metrażu domu).