Nasz dom pokazowy w Stawigudzie.

W roku 2014 wybudowaliśmy certyfikowany pasywny dom pokazowy w Stawigudzie k. Olsztyna. Budynek powstał z myślą o naszych Inwestorach. Chcemy, abyś przekonał się o tym, jak wyglądają domy dostępne w naszej ofercie, a także dowiedział się, na czym polegają proponowane przez nas standardy – energooszczędny i pasywny.

Nasz pokazowy dom pasywny w Stawigudzie uzyskał certyfikat Passivhaus Institut
w Darmstadt oraz Państwowego Instytutu Budownictwa Pasywnego w Gdańsku.

Certyfikat ten potwierdza wykonanie budynku w standardzie pasywnym przy zapewnieniu wysokiej jakości komfortu użytkowania. Informuje też, że zostały spełnione najwyższe normy energooszczędności, efektywności energetycznej oraz dbałości o środowisko.

Budowa domu

Zobacz jak przebiegała budowa naszego domu pokazowego na filmie „Timelapse” przygotowanym wspólnie z naszym partnerem Saint-Gobain Polska.

Dom z lotu ptaka

Dom pokazowy okiem drona. Tak prezentuje się nasz budynek pasywny z lotu ptaka.

Film z naszego biura

Zapraszamy do obejrzenia filmu z naszego biura w Stawigudzie.

Galeria zdjęć

Abyś jeszcze lepiej mógł przyjrzeć się temu, jak wygląda nasz budynek i jego wnętrza, przygotowaliśmy dla Ciebie galerię zdjęć.

Wirtualny spacer 3600

Do Twojej dyspozycji oddajemy „wirtualny spacer”. Kliknij na wybrane pomieszczenia, aby się po nim rozejrzeć.

Parter

parter

Poddasze

parter

Należymy do grupy „Ambasadorów Budownictwa Pasywnego”. Jest to zrzeszenie firm wprowadzających innowacyjne rozwiązania projektowe oraz produkty budowlane przeznaczone do budowy domów pasywnych.

Tytuł Ambasadora Budownictwa Pasywnego zobowiązuje nas do zachowania najwyższych standardów opracowanych przez Passivhaus Institut w Darmstadt oraz Polski Instytut Budownictwa Pasywnego w Gdańsku. Wśród naszych Inwestorów promujemy najbardziej efektywne rozwiązania dostępne w budownictwie.

Artykuły prasowe

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej na temat naszego domu pokazowego, udostępniamy artykuły prasowe zamieszczone w ogólnopolskich tygodnikach i miesięcznikach budowlanych. Kliknij na wybrany, aby powiększyć.