W naszym biurze nie brakuje pomysłowości i werwy, ponieważ jesteśmy grupą młodych, ambitnych osób, które świetnie się rozumieją i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji.

Wykształcenie kierunkowe to nie wszystko co nas charakteryzuje, najważniejsza jest chęć do działania i podejmowania wyzwań. Nie boimy się żadnych realizacji, nawet tych najbardziej śmiałych, ponieważ o to w tym chodzi, żeby działać i radzić sobie z niemożliwym. Ponadto czuwa nad nami doświadczony tercet, który zawsze jest dla nas wsparciem. Mamy z kogo brać przykład!

Zdzisław Roćko

Zdzisław wraz z Lilią i Jackiem Roćko są właścicielami firmy. Zdzisław jest postacią nietypową. Z jednej strony do perfekcji doprowadza każdą budowę, przeciwstawia się trudnościom, w razie potrzeby potrafi zdziałać cuda, z drugiej zaś w głowie rodzą mu się kolejne szalone pomysły na ekstremalną wyprawę po świecie. Zwiedził już wiele miejsc, ale nie widać końca wojażom. Ponadto zaraża nas optymizmem i chęcią samodoskonalenia. Jeśli chcecie poznać go lepiej, zajrzyjcie na jego bloga, może kogoś z Was także uda mu się zainspirować!

Lilia Roćko

Pani Lila w przerwie między rozwiązywaniem księgowych łamigłówek, kumulacji cyferek, problemów natury nikomu niezrozumianej – wspiera nas i pociesza, roztaczając pozytywną aurę wokół siebie. Każdy z nas wie, do których drzwi się skierować, kiedy ma gorszy dzień.

Jacek Roćko

Szef szefów :D To on rozstawia nas po kątach, a każda pochwała jest oznaczana przez nas na czerwono w kalendarzu (uwierzcie – nie jest łatwo o takie trofeum!). Jacek jest z zawodu architektem (to już nie jest pasja, to obsesja), a z zamiłowania uczestnikiem szalonych wypraw terenowych. Kiedy aura sprzyja, Jacek ginie za horyzontem na swoim quadzie.

Jacek Wójcicki

Nasz biurowy bohater! Zadba o każdą śrubkę w Waszym domu. Lubi się pośmiać, ale na budowie sieje postrach :) Codziennie zlicza nowe sukcesy, ciesząc się ze zrealizowanych zadań. Jacek najchętniej zamieszkałby na budowie, ale Inwestorzy się buntują ;) Z pasji łazik – góry to jego oaza spokoju. Im wyżej tym bliżej szczęścia :D

Joanna Borzęcka

To o dziwo ona, pomimo obecności samych kolegów, najczęściej zasiada za kierownicą auta. Asia projektuje domy, a ze względu na to, że ma istnego fioła na punkcie wnętrz – zwraca uwagę na każdy szczegół. Chociaż skromna i niepozorna, z jej zdaniem liczy się w firmie chyba każdy :D Dzięki niej cisza panuje u nas tylko przed 8 i po 17… Zanim Asia skończy opowiadać, zapada wieczór… Szukamy cierpliwych słuchaczy, jeśli podołacie – zapraszamy ;)

Aleksander Wiśniewski

Nasz pracownik miesiąca! I ulubieniec szefa ;) Kto twierdzi, że nie ma osób niezastąpionych – jest w błędzie. Bez Olka wszyscy zginiemy. :D Aleksander na co dzień pracuje nad konstrukcjami domów, hal stalowych, małej architektury, pełni także funkcje kierownika budowy. Olek rozwiesi lampki choinkowe, naprawi jednym palcem komputer, a wszystko to zrobi ze stoickim spokojem. Jednym słowem – On ma supermoce :D

Nasza ekipa Chłopaki z Brawo

Przyszedł czas na to, żebyś poznał najważniejsze osoby, z którymi będziesz miał do czynienia podczas realizacji swojego domu.

To dzięki ich pracy dom powstaje tak szybko i zgodnie z projektem.

Michał Hocko

Jako brygadzista zespołu dba o to, aby wszystkie prace na budowie przebiegały sprawnie. Koordynuje działania związane z powstawaniem domu oraz zajmuje się współpracą z naszymi podwykonawcami.
Na tym stanowisku potrzebna jest wielozadaniowość. A Michał doskonale łączy cechy kierownicze i doświadczenie z komunikatywnością i współpracą na różnych szczeblach.