Projekty

Przygotowaliśmy dla Ciebie projekty 10-ciu domów w nowoczesnym, funkcjonalnym i komfortowym wydaniu. Każdy z nich został starannie przemyślany tak, aby spełniał wszystkie najważniejsze założenia domu energooszczędnego lub pasywnego. Wszystkie projekty możesz obejrzeć wraz z wizualizacją zewnętrzną oraz naszą propozycją urządzenia wnętrza. W razie pytań lub wątpliwości – zachęcamy Cię do kontaktu.

Nasze projekty

94P1 to projekt domu, który zapewni komfort użytkowania przy ekonomicznej realizacji. Pomimo kompaktowego metrażu, funkcjonalny układ pozwolił wygenerować odrębną przestrzeń, odciętą od pozostałych sypialni buforem w postaci strefy dziennej.
Projekt niedużego, lecz nowoczesnego domu parterowego, dla osób poszukujących domu o niewielkiej powierzchni użytkowej z pełnym programem funkcjonalnym. Pomimo swego metrażu, dom 108 P1 daje użytkownikom poczucie komfortu, a obszerne okna do podłogi zapewniają dużą ilość światła dziennego.
Projekt niedużego domu parterowego o tradycyjnym układzie funkcjonalnym. Prosta bryła budynku oraz obszerne okna do podłogi idealnie wpasowują się w aktualne trendy architektoniczne.
Budynek 117 P1, to budynek parterowy w kształcie litery "L", stanowiący większą wersję projektu 108 P1. Ważnym elementem planu parteru jest połączenie salonu, jadalni i kuchni w jedną, otwartą, przeszło 40 m2 przestrzeń. Obszerne okna w pokojach i salonie, wszystkie z wyjściem na taras, to niezaprzeczalne atuty domu.
Parterowy budynek o urozmaiconej bryle w klasycznym wydaniu. Dom posiada ciekawy układ funkcjonalny z podziałem na strefę dzienną i nocną. Widocznym elementem projektu jest połączenie salonu, jadalni i kuchni w jedną, przeszło 60 m2 otwartą przestrzeń. Duże okna w całym domu poprawiają jakość i komfort życia mieszkańców.
Parterowy budynek o tradycyjnej bryle w nowoczesnym wydaniu. Ciekawy i czytelny układ funkcjonalny z podziałem na strefę dzienną i nocną, z dodatkową toaletą znajdującą się przy wejściu do budynku. Korytarz oddziela duży, 31 m2 salon od kuchni z jadalnią. Układ domu pozwala na wiele możliwości aranżacji.
Przyjemny projekt niedużego, rodzinnego domu z poddaszem użytkowym. Kuchnię pierwotnie oddzieloną od salonu można otworzyć i połączyć z jadalnią i resztą strefy dziennej. Wysokie okna we wszystkich pomieszczeniach na poddaszu są niesamowitym atutem projektu.
Klasyczny projekt domu z poddaszem użytkowym. Na powierzchni przeszło 150 m2 udało się zaaranżować 4 duże sypialnie, dwie łazienki (w tym jeden salon łazienkowy na poddaszu), dużą kuchnię z osobnym wejściem oraz pomieszczenie techniczne (pełniące także funkcję pralni i spiżarni lub pomieszczenia gospodarczego). Wszystkie pokoje posiadają duże, charakterystyczne dla naszych projektów okna, co daje poczucie komfortu i dużą ilość światła dziennego.
Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym o wyrazistej formie pozbawionej okapów. Budynek wyróżniający się tradycyjną formą we współczesnym wydaniu. Bardzo duże przeszklenia zarówno na parterze jak i poddaszu są zdecydowanym atutem tego projektu. Przestrzeń parteru została podzielona w charakterystyczny i oryginalny sposób.
Bardzo nowoczesny dom z poddaszem użytkowym o wyrazistej formie pozbawionej okapów. Projekt ten powstał na bazie domu pokazowego. Zmianie uległa łazienka na poddaszu, która została powiększona. Na parterze znajduje się duża kuchnia z wyspą i dwoma dużymi oknami. Salon połączony z jadalnią to prawie 37 m2 otwartej, słonecznej przestrzeni.
Dom 187 P2 to największy dom z naszej oferty. Układ pomieszczeń na parterze zapewnia poczucie przestrzeni, a duże okna do podłogi - piękne widoki na ogród zarówno z kuchni jak i salonu. Najbardziej wyróżniającym ten projekt elementem jest duża sypialnia rodziców z własną łazienką i garderobą.

Projekt indywidualny

Możesz skorzystać zarówno z jednego z powyższych projektów, jak i zaproponować własną koncepcję swojego domu. Uwzględnimy Twoje potrzeby proponując odpowiednie rozwiązania wypracowane podczas wspólnej rozmowy. Budownictwo energooszczędne wiąże się z wytycznymi, które muszą zostać spełnione, aby otrzymać standard energooszczędny lub pasywny.

Jak wyglądają prace nad Twoim indywidualnym projektem?

Po zapoznaniu się z Twoim pomysłem, odpowiemy Ci na pytanie: czy jest on odpowiedni do wykonania w standardzie energooszczędnym lub pasywnym. Przed rozpoczęciem naszej rozmowy, ważne żebyś przygotował miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dotyczący Twojej działki, lub decyzję o warunkach zabudowy. Po dostarczeniu nam także mapy do celów projektowych (w wersji elektronicznej), możemy przystąpić do projektu koncepcyjnego Twojego indywidualnego domu.