Projekty

Przygotowaliśmy dla Ciebie projekty 10-ciu domów w nowoczesnym, funkcjonalnym i komfortowym wydaniu. Każdy z nich został starannie przemyślany tak, aby spełniał wszystkie najważniejsze założenia domu energooszczędnego lub pasywnego. Wszystkie projekty możesz obejrzeć wraz z wizualizacją zewnętrzną oraz naszą propozycją urządzenia wnętrza. W razie pytań lub wątpliwości – zachęcamy Cię do kontaktu.

Nasze projekty

94 P1

cena: od 5504 zł/m2

94P1 to projekt domu, który zapewni komfort użytkowania przy ekonomicznej realizacji. Pomimo kompaktowego metrażu, funkcjonalny układ pozwolił wygenerować odrębną przestrzeń, odciętą od pozostałych sypialni buforem w postaci strefy dziennej.
108 P1

cena: od 4777 zł/m2

Projekt niedużego, lecz nowoczesnego domu parterowego, dla osób poszukujących domu o niewielkiej powierzchni użytkowej z pełnym programem funkcjonalnym. Pomimo swego metrażu, dom 108 P1 daje użytkownikom poczucie komfortu, a obszerne okna do podłogi zapewniają dużą ilość światła dziennego.
116 P1

cena: od 4788 zł/m2

Projekt niedużego domu parterowego o tradycyjnym układzie funkcjonalnym. Prosta bryła budynku oraz obszerne okna do podłogi idealnie wpasowują się w aktualne trendy architektoniczne.
117 P1

cena: od 4798 zł/m2

Budynek 117 P1, to budynek parterowy w kształcie litery "L", stanowiący większą wersję projektu 108 P1. Ważnym elementem planu parteru jest połączenie salonu, jadalni i kuchni w jedną, otwartą, przeszło 40 m2 przestrzeń. Obszerne okna w pokojach i salonie, wszystkie z wyjściem na taras, to niezaprzeczalne atuty domu.
138 P1

cena: od 4690 zł/m2

Parterowy budynek o urozmaiconej bryle w klasycznym wydaniu. Dom posiada ciekawy układ funkcjonalny z podziałem na strefę dzienną i nocną. Widocznym elementem projektu jest połączenie salonu, jadalni i kuchni w jedną, przeszło 60 m2 otwartą przestrzeń. Duże okna w całym domu poprawiają jakość i komfort życia mieszkańców.
143 P1

cena: od 4595 zł/m2

Parterowy budynek o tradycyjnej bryle w nowoczesnym wydaniu. Ciekawy i czytelny układ funkcjonalny z podziałem na strefę dzienną i nocną, z dodatkową toaletą znajdującą się przy wejściu do budynku. Korytarz oddziela duży, 31 m2 salon od kuchni z jadalnią. Układ domu pozwala na wiele możliwości aranżacji.
144 P2

cena: od 4974 zł/m2

Przyjemny projekt niedużego, rodzinnego domu z poddaszem użytkowym. Kuchnię pierwotnie oddzieloną od salonu można otworzyć i połączyć z jadalnią i resztą strefy dziennej. Wysokie okna we wszystkich pomieszczeniach na poddaszu są niesamowitym atutem projektu.
152 P2

cena: od 4710 zł/m2

Klasyczny projekt domu z poddaszem użytkowym. Na powierzchni przeszło 150 m2 udało się zaaranżować 4 duże sypialnie, dwie łazienki (w tym jeden salon łazienkowy na poddaszu), dużą kuchnię z osobnym wejściem oraz pomieszczenie techniczne (pełniące także funkcję pralni i spiżarni lub pomieszczenia gospodarczego). Wszystkie pokoje posiadają duże, charakterystyczne dla naszych projektów okna, co daje poczucie komfortu i dużą ilość światła dziennego.
165 P2

cena: od 4270 zł/m2

Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym o wyrazistej formie pozbawionej okapów. Budynek wyróżniający się tradycyjną formą we współczesnym wydaniu. Bardzo duże przeszklenia zarówno na parterze jak i poddaszu są zdecydowanym atutem tego projektu. Przestrzeń parteru została podzielona w charakterystyczny i oryginalny sposób.
180 P2

cena: od 4003

Bardzo nowoczesny dom z poddaszem użytkowym o wyrazistej formie pozbawionej okapów. Projekt ten powstał na bazie domu pokazowego. Zmianie uległa łazienka na poddaszu, która została powiększona. Na parterze znajduje się duża kuchnia z wyspą i dwoma dużymi oknami. Salon połączony z jadalnią to prawie 37 m2 otwartej, słonecznej przestrzeni.
187 P2

cena: od 4001 zł/m2

Dom 187 P2 to największy dom z naszej oferty. Układ pomieszczeń na parterze zapewnia poczucie przestrzeni, a duże okna do podłogi - piękne widoki na ogród zarówno z kuchni jak i salonu. Najbardziej wyróżniającym ten projekt elementem jest duża sypialnia rodziców z własną łazienką i garderobą.

Projekt indywidualny

Możesz skorzystać zarówno z jednego z powyższych projektów, jak i zaproponować własną koncepcję swojego domu. Uwzględnimy Twoje potrzeby proponując odpowiednie rozwiązania wypracowane podczas wspólnej rozmowy. Budownictwo energooszczędne wiąże się z wytycznymi, które muszą zostać spełnione, aby otrzymać standard energooszczędny lub pasywny.

Jak wyglądają prace nad Twoim indywidualnym projektem?

Po zapoznaniu się z Twoim pomysłem, odpowiemy Ci na pytanie: czy jest on odpowiedni do wykonania w standardzie energooszczędnym lub pasywnym. Przed rozpoczęciem naszej rozmowy, ważne żebyś przygotował miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dotyczący Twojej działki, lub decyzję o warunkach zabudowy. Po dostarczeniu nam także mapy do celów projektowych (w wersji elektronicznej), możemy przystąpić do projektu koncepcyjnego Twojego indywidualnego domu.