KOMPLEKSOWA REALIZACJA PREFABRYKOWANYCH DOMÓW SZKIELETOWYCH.

Prefabrykowane domy szkieletowe o podwyższonym standardzie energetycznym realizujemy od blisko 20 lat. Postawą naszej działalności są budynki jednorodzinne w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego. W fabryce przygotowujemy poszczególne elementy konstrukcyjne, aby na miejscu budowy dzięki rysunkom i oznaczeniom można je było szybko i bezbłędnie zmontować, mając pewność, że konstrukcja będzie precyzyjna, solidna i wytrzyma próbę czasu. Do wykonania komponentów konstrukcji nośnej stosujemy certyfikowane, suszone drewno oraz materiały izolacyjne wytwarzane z wełny mineralnej.

Oferujemy kompleksową realizację budowy od projektu domu prefabrykowanego, poprzez pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę, aż do oddania budynku w stanie deweloperskim. Prace na placu budowy trwają zaledwie 3-4 miesiące!

Dom szkieletowy

Wsparcie na każdym etapie inwestycji:

Działka

Dokonujemy bezpłatnej analizy możliwości zabudowy, sprawdzamy dokumenty formalne i zapisy prawa miejscowego.

 

Projekt

W naszej ofercie znajduje się kilkanaście katalogowych projektów domów prefabrykowanych i szkieletowych. Wykonujemy także adaptacje projektów gotowych. Chcesz zaproponować własną koncepcję domu? Nasi architekci stworzą dla ciebie projekt indywidualny.

 

Formalności

Formalności bierzemy na swoje barki. Pomagamy w zebraniu dokumentacji i całym procesie urzędowym aż do uzyskania pozwolenia na budowę.

 

Finansowanie

Współpracujemy z doradcami finansowymi, którzy negocjują dla Ciebie najkorzystniejsze warunki kredytowe.

 

Budowa domu

Zrealizujemy Twój energooszczędny dom w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego w przeciągu 3 miesięcy. Budynek oddamy w Twoje ręce w stanie deweloperskim.

 

Nadzór

Oferujemy bezpłatny nadzór kierownika budowy, gwarantując bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych usług.

 

Prefabrykacja przyszłością budownictwa?

Wybór technologii to jedna z najważniejszych decyzji przy budowie domu.

Dlaczego warto zdecydować się na dom prefabrykowany? Poznajmy zalety takiego systemu budowy.

 

Oszczędność czasu

Krótki czas budowy to zdecydowanie atut technologii prefabrykacji. Drewniane elementy konstrukcyjne są przygotowywane wcześniej w fabryce i dostarczane na plac budowy. Komponenty powstają w zamkniętej hali niezależnie od warunków pogodowych. Materiał jest zamawiany wcześniej, więc nie ma możliwości, żeby zabrakło go w trakcie budowy. Dzięki temu w trakcie realizacji nie pojawiają się żadne przestoje. Montaż gotowych elementów może się odbyć nawet zimą. Doprowadzenie budynku szkieletowego do stanu surowego zamkniętego zajmuje kilka tygodni.

Oszczędność czasu wynika także z kompleksowości naszych usług. Odpowiedzialna za wszystko jest jedna firma, która daje gwarancję na całokształt prac – unikamy kilku różnych ekip pracujących przy jednej realizacji. Takie podejście ułatwia kontakt oraz eliminuje ewentualne kolizje w pracach pomiędzy różnymi wykonawcami. Przy budowie systemem gospodarczym dopięcie terminów ekip zajmujących się instalacjami, dachem czy wykończeniem zajmuje dużo czasu.

 

Jakość materiałów

Produkcja w wyspecjalizowanej fabryce prefabrykacji pozwala na utrzymanie wysokiej jakości wykonania konstrukcji oraz ścisłej kontroli procesu produkcyjnego. Sam szkielet wykonany jest z suszonego i struganego drewna, które zapewnia wytrzymałość i stabilność konstrukcji. Materiały nie są magazynowane na placu budowy, gdzie mogłoby być narażone na niesprzyjające warunki pogodowe. 

 

Niskie koszty utrzymania

Energooszczędność jest jedną z cech przypisanych budynkom prefabrykowanym. Możliwość precyzyjnego wykonania poszczególnych elementów w fabryce oraz równie dokładnego ich połączenia na placu budowy sprawiają, że takie domy są bardzo szczelne, a z tego wynikają niskie koszty eksploatacji. Niezależnie od wybranego sposobu ogrzewania standardowo potrzebują niezwykle mało energii do ogrzania. Niskie koszty utrzymania domu szkieletowego to efekt braku mostków termicznych i błędów konstrukcyjnych.

 

Spokój inwestora

Podczas budowy domu systemem tradycyjnym większość pracy spoczywa na barkach inwestora. Odpowiada on za zorganizowanie dokumentacji, zakup materiałów, znalezienie podwykonawców, koordynację i nadzór wszystkich zadań na placu budowy. Podczas realizacji domu prefabrykowanego inwestor nie musi być zaangażowany w budowę, nie marnuje swojego czasu, energii. Od początku zna koszt budowy, który nie wzrasta w czasie jej trwania, co może wywołać niepotrzebny stres lub znacznie wydłużyć możliwość przeprowadzki do nowego domu.

 

Zdrowy mikroklimat

Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, jakim jest drewno w domu szkieletowym panuje zdrowy mikroklimat, przychylny dla astmatyków i alergików. Drewno wykorzystywane przy budowie domu z prefabrykatów nie wymaga impregnacji i stosowania środków chemicznych.

 

Czystość i bezpieczeństwo na placu budowy

Budowa z prefabrykatów nie generuje odpadów na działce. Materiały i sprzęt nie są narażone na kradzież i zniszczenie, bo montaż odbywa się bezpośrednio po dostarczeniu na plac budowy.

Jakiej decyzji w sprawie technologii budowy nie podejmiesz-najważniejszy jest wybór specjalistów w swojej dziedzinie. Jeżeli wciąż nie czujesz się przekonany do budowy domu w technologii prefabrykowanego szkieletu zapraszamy do odwiedzenia naszego domu pokazowego w Stawigudzie i spotkania z przedstawicielem naszej firmy. Przekonasz się, że prefabrykacja niesie ze sobą szereg zalet.

 

Dom z prefabrykatów gwarantuje optymalizację procesu budowy:

  • zaoszczędzimy twój czas – realizacja budowy trwa 3-4 miesiące
  • zaoszczędzimy twoje pieniądze – dzięki stałej, wieloletniej współpracy z producentami zakupujemy materiały w dużo niższej cenie, a krótki czas budowy sprawia, że unikniesz przestojów i problemów z podwykonawcami, które generują dodatkowe koszty
  • zadbamy o jakość wykonania – ściśle kontrolujemy cały proces produkcyjny w fabryce
  • zagwarantujemy niskie koszty utrzymania domu – szczelność i energooszczędność to cechy domów prefabrykowanych i szkieletowych
  • zapewnimy ci święty spokój – zdejmiemy z twoich barków zorganizowanie dokumentacji, zakup materiałów, znalezienie podwykonawców, koordynację i nadzór wszystkich zadań na placu budowy

 

Budowa domu szkieletowego

Domy szkieletowe całoroczne- najszybszy sposób na własny dom

Własny dom od zawsze był marzeniem wielu Polaków, jednak skomplikowane formalności i wysokie koszty sprawiają, że coraz trudniej zdecydować się na budowę domu. Alternatywnym rozwiązaniem stają się domy szkieletowe z płaskim dachem, które dzięki niskim kosztom produkcji i błyskawicznej realizacji są idealnym rozwiązaniem. Budowa domu szkieletowego praktycznie w całości odbywa się w naszej fabryce, dzięki czemu czas potrzebny na sfinalizowanie projektu ograniczony jest do minimum. Dodatkowo nasza firma pomaga podczas załatwiania wszelkich formalności, co pozwala zaoszczędzić czas naszego klienta. Gotowy dom w stanie deweloperskim może powstać już w ciągu 3 miesięcy przy zachowaniu najwyższych standardów wykonania. Domy szkieletowe z poddaszem użytkowym to obecnie najszybsza możliwość na spełnienie marzenia o własnym domu przygotowanym od podstaw według indywidualnego projektu.

Dlaczego domy szkieletowe do 70 m2 są tak bardzo popularne w Polsce?

Główną przeszkodą na drodze do wymarzonego domu są niekończące się formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Wybierając dom szkieletowy do 70 m2, ograniczamy wszystkie sprawy formalne do absolutnego minimum. Nasza firma pomaga w analizie działki pod budowę domu i załatwieniu wszystkich spraw związanych ze zgłoszeniem wybudowanego domu do odpowiedniego urzędu. Dodatkowo domy szkieletowe całoroczne do 70 m2 są budowane w standardzie energooszczędnym, co powoduje, że utrzymanie domu nie obciąży naszego portfela. Sam okres realizacji domu szkieletowego jest znacznie szybszy niż w przypadku klasycznego budownictwa. Ponadto tworząc prefabrykaty w naszych fabrykach, mamy pełną kontrolę nad jakością wykonania poszczególnych elementów. Specjalnie dla naszych klientów nanosimy zmiany w naszych projektach lub tworzymy je całkowicie indywidualnie. Naturalnie budujemy również domy szkieletowe do 100 m2 i o większych metrażach.