Nie ufasz firmom budowlanym?

Kiedy potrzebujemy specjalistów z branży budowlanej, najczęściej
o pomoc prosimy rodzinę lub znajomych. To ich pytamy w pierwszej
kolejności o sprawdzone kontakty do specjalistów, z którymi mieli
do czynienia. Wierzymy, że dzięki „poleceniu” narażamy się na mniejsze
ryzyko i zyskujemy pewność dobrze wykonanej usługi.

Budowa domu a podróż na Kilimanjaro

Słyszałeś powiedzenie: „pierwszy dom dla wroga, drugi dla przyjaciela, trzeci dla siebie”?

Naszym zdaniem świetnie obrazuje, jak trudny jest to proces. Faktycznie, za pierwszym razem jesteśmy kompletnie bez doświadczenia, dlatego też popełnimy najwięcej błędów. Za drugim razem mamy już nieco wiedzy, ale w trakcie trwania prac, zdarzają nam się pomyłki. Za trzecim razem mamy już wystarczająco dużo informacji jak i doświadczenia. Czy nie jest to zbyt duży koszt, jak na naukę? Czy warto realizować dwa domy, żeby dopiero trzeci był taki, jak sobie wymarzyliśmy?

Panuje przekonanie, że jeśli wybierzemy jedną firmę, której zlecimy cały zakres prac, to będzie to po pierwsze bardzo drogie, po drugie wydaje się, że trudniej będzie zmienić podwykonawcę w razie niezadowolenia z efektów jego działań. To błędne myślenie powoduje, że decydujemy się na inwestycję systemem gospodarczym, angażując wielu podwykonawców. Tutaj zaczyna się tzw. “droga przez mękę”. Jesteśmy zmuszeni doglądać poszczególnych etapów prac sami, przez co tracimy czas i nerwy.

Jeśli Ty jako Inwestor podejmujesz się pilnowania prac na budowie, a nie masz odpowiedniego doświadczenia i nie wiesz, na co zwrócić szczególną uwagę, to Twój czas będzie stracony,
a koordynacja będzie skazana na porażkę.

Budowę domu można porównać do podróży w nieznane. Czy nie chciałbyś mieć przewodnika, który bezpiecznie przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy takiego wyzwania? Przewodnika, przy którym będziesz czuł się bezpiecznie? Z takim podejściem budowa domu stanie się przygodą zarówno dla Ciebie, jak i dla nas.

Pamiętaj, Twoje zadowolenie, to nasz sukces :)

Zdecydowanie musisz poznać nas lepiej, żeby móc nam zaufać. Jesteśmy tego świadomi. Dlatego też mamy opracowany system współpracy. Polegamy na nim od lat i mamy nadzieję, że i Ciebie przekona do większego zaufania do nas i naszej firmy.

1.

Kompleksowa realizacja

Kompleksowa realizacja całego projektu – od momentu omówienia koncepcji architektonicznej Twojego domu, aż po realizację budynku. Projektanci i wykonawcy znają się i utrzymują stały kontakt, wszelkie pytania powstałe na budowie rozwiązywane są na bieżąco.

2.

Jeden wykonawca odpowiedzialny za wszystko

Odpowiedzialna za wszystko jest jedna firma, która daje gwarancję na całokształt prac – unikamy kilku różnych ekip pracujących
przy jednej realizacji. Takie podejście ułatwia kontakt oraz eliminuje ewentualne kolizje w pracach pomiędzy różnymi wykonawcami.

3.

Budowa to przyjemność

Nie musisz być zaangażowany w budowę i dyspozycyjny w każdym jej momencie. Wiemy jak ciężko jest znaleźć dodatkowy czas pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Dlatego też warto zdecydować się na zlecenie całego zakresu prac wyspecjalizowanej firmie, która przejmie Twoje problemy i przeprowadzi przez każdy etap inwestycji bezstresowo. To Ty zdecydujesz kiedy chcesz odwiedzić plac budowy (potraktuj to jako przyjemność).

4.

Sprawdzeni podwykonawcy

Współpraca ze stałymi, sprawdzonymi firmami daje najlepsze rezultaty. Jeśli wszyscy na budowie są odpowiedzialni za wspólnie wykonaną pracę, to unika się sytuacji wzajemnego zrzucania winy.

5.

Dobra organizacja pracy

W naszym przypadku takie założenie sprawdza się bardzo dobrze – już od wielu lat bazujemy na współpracy niezmiennie z tymi samymi podwykonawcami, dzięki czemu czujemy do siebie wzajemnie zaufanie, a na budowie prace przebiegają bardzo sprawnie. Każdy wie jak wygląda harmonogram budowy, w jaki sposób można usprawnić realizację, a gdy zdarzą się nieprzewidziane problemy – wspólnie pracujemy nad ich rozwiązaniem.

6.

Lata doświadczeń

Jak ważne jest doświadczenie firmy w danej dziedzinie? W naszych oczach firmy, które mają lata praktyki są bardziej godne zaufania. Takie podejście jest przekazywane z pokolenia na pokolenie. W naszym przypadku przeszło 20 lat związanych z budową domów, w tym 14 lat budowy domów energooszczędnych przekłada się na ogromny zasób wiedzy i doświadczeń, którymi chętnie się podzielimy.

7.

Możesz na nas liczyć

Czy ekipa budowlana współpracująca ze sobą od początku istnienia firmy może stanowić kolejny argument, który zwiększy Twoje zaufanie? Lata wspólnej pracy naszych pracowników, przekładają się na wzajemny szacunek do siebie i wykonywanych obowiązków. Każdy dba nie tylko o własny zakres prac, ale służy radą i wsparciem przy zadaniach poszczególnych kolegów.

Po przemyśleniu wszystkich argumentów za i przeciw dotyczących wyboru firmy, z którą miałbyś współpracować przez najbliższych kilka miesięcy, warto spróbować jeszcze jednego. Zastanów się, czy nie lepiej zlecić naszej firmie budowę Twojego wymarzonego domu? Będziesz miał pewność, że zajmiemy się każdym etapem budowy i podejdziemy do tematu profesjonalnie. W tym celu chętnie zaprosimy Cię do naszego domu pokazowego na rozmowę. Poznajmy się.