grupabrawo 30.01.2024

Alternatywy dla mieszkania w mieście

Wiemy, że w obecnych czasach bardzo zwracacie uwagę na koszty inwestycji. Dlatego staramy się tak projektować nasze budynki, abyście nie musieli wybierać pomiędzy funkcjonalnością a metrażem.

Mały dom? W naszej ofercie znajdziecie projekty domów ekonomicznych w budowie i późniejszej eksploatacji, co pozwoli na zrealizowanie marzeń o domu z mniejszym budżetem.

Projekty domów do 100 m2 to skrojone na miarę potrzeb, kompaktowe wnętrza z funkcjonalnym układem.

Projekt 82 P1 to sprytnie rozplanowana przestrzeń, w której poczujemy się komfortowo. Jeden z najmniejszych projektów w naszej pracowni, a jednak skrojony na miarę potrzeb każdej rodziny. Niedrogi w budowie i późniejszej eksploatacji pozwoli na zrealizowanie marzeń o domu z mniejszym budżetem. 😊

94 P1 to projekt domu, który zapewni komfort użytkowania przy ekonomicznej realizacji. Pomimo kompaktowego metrażu, funkcjonalny układ pozwolił wygenerować odrębną przestrzeń, odciętą od pozostałych sypialni buforem w postaci strefy dziennej. Sypialnia główna nie tylko daje poczucie intymności, ale zapewnia komfort funkcjonowania, mając dostęp do własnej łazienki i garderoby. Dużym atutem, niespotykanym w innych realizacjach jest usytuowanie wszystkich 3 sypialni przeszkleniami od strony ogrodu. Prywatna przestrzeń z wnęką tarasową to odpowiedź na bolączki każdego rodzica. 😉

Projekt 97 P1 m2 jest ekonomiczny na etapie inwestycji, ale także w późniejszej eksploatacji. Prosty i klasyczny budynek pomieści 4-osobową rodzinę. Całość, dzięki funkcjonalnemu układowi, jest niezawodna w codziennym użytkowaniu.