grupabrawo 08.04.2024

Projekt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb

Wybór projektu domu to kluczowa decyzja w procesie budowy.

Profesjonalnie opracowany jest fundamentem udanej budowy, dającym pewność, że dom będzie bezpieczny, funkcjonalny i zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

O domach wiemy już wszystko, dlatego każdy Inwestor znajdzie tu dla siebie wymarzony projekt domu jednorodzinnego. Oferujemy nie tylko katalogowe projekty nowoczesnych domów, ale także bezpłatne i fachowe doradztwo naszych specjalistów. W naszym domu pokazowym pod Olsztynem zawsze możesz skorzystać z darmowej konsultacji z architektem, który uwzględniając Twoje potrzeby, zaproponuje Ci odpowiedni projekt domu z wyceną.

Który projekt będzie dla Ciebie odpowiedni?

Projekt katalogowy

Kusi niższym kosztem i szybszą realizacją. Szeroka baza naszych gotowych projektów oferuje różnorodność rozwiązań, układów funkcjonalnych i powierzchni, tak abyś mógł znaleźć dla siebie idealny dom. Gotowe projekty są jednak mniej elastyczne i często powtarzalne, co dla niektórych może stanowić wadę.

Projekt indywidualny

Daje pełną swobodę w kształtowaniu domu marzeń. Projektant uwzględnia Twój styl życia, potrzeby i oczekiwania, a także specyfikę działki, tworząc unikalny projekt. Masz możliwość pełnej personalizacji zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Musisz się liczyć jednak z wyższym kosztem i być zaangażowany we współpracę z architektem.

Bez względu na to, czy wybierzesz katalogowy projekt, czy zdecydujesz się na stworzenie go z naszym zespołem, pamiętaj, że Twoje potrzeby są dla nas priorytetem i wspieramy Cię na każdym etapie projektowania. Nasi doświadczeni projektanci pomogą Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania i dopracują każdy detal projektu. Oferujemy szeroki wybór projektów domów energooszczędnych, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Znajdziesz u nas domy parterowe, z poddaszem, z antresolą, do 70m2 bez pozwolenia, z garażem i bez garażu, a także popularne ostatnio „stodoły”.

Sprawdź najchętniej wybierany projekt: https://brawodomypasywne.pl/projekty/94-p1/

Obejrzyj zrealizowane inwestycje: https://brawodomypasywne.pl/realizacje/

Odwiedź nas w domu pokazowym w Stawigudzie: https://brawodomypasywne.pl/dom-pokazowy/