grupabrawo 01.03.2019

II. Spotkanie z budownictwem energooszczędnym i pasywnym 23.02.2019 r.

Kiedy pół roku temu organizowaliśmy pierwsze „Spotkanie z budownictwem energooszczędnym i pasywnym” w naszym domu pokazowym w Stawigudzie mieliśmy pełną salę. Mieściła ona dokładnie 16 osób. Nie przypuszczaliśmy, że na kolejnej edycji wydarzenia pojawi się blisko 100 uczestników!

 

Cieszymy się, że zainteresowanie budową domów o niskim zapotrzebowaniu na energię wzrasta, a poszerzająca się świadomość ludzi coraz częściej skłania ich do nowoczesnych systemów, takich jak fotowoltaika czy powietrzne pompy ciepła. Wciąż wiele osób nie do końca ma jednak pewność jakie korzyści niesie za sobą wybór takich rozwiązań.

Dlatego organizując drugą edycję wydarzenia w hotelu HP Park w Olsztynie, zaprosiliśmy do współpracy firmę GRODNO S.A., która dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalizuje się w projektowaniu i doborze instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Podczas eventu gościnnie wystąpił również nasz partner- firma Saint Gobain, będąca ekspertem w zakresie nowoczesnych rozwiązań wykorzystywanych w budownictwie.

Obserwując nasze profile na Facebooku czy Instagramie pewnie już wiecie, że idealnym dopełnieniem nowoczesnego domu jest dla nas samochód ładowany nadwyżkami energii z przydomowej instalacji fotowoltaicznej. To właśnie dlatego podczas wydarzenia pojawiły się auta z napędem hybrydowym: Toyota plug-in, Volvo (modele XC60 oraz S90), a także dzięki uprzejmości jednego z naszych Inwestorów- Tesla (model S).

  

Po wydarzeniu odbyła się również debata, podczas której prowadziliśmy rozmowy z naszymi Inwestorami. Materiałem z tego punktu spotkania podzielimy się z Wami już wkrótce ;)

Wszystkim uczestnikom wydarzenia bardzo dziękujemy za miło spędzoną sobotę, a także wszystkie serdeczne słowa, które od Was ciągle docierają. Wasze zadowolenie to dla nas największa satysfakcja!